japonský blokna hlavní stránku

27 únor, 2006

Zpet po peti mesicich!

Nechal jsem si na pøání narùst plnovousa!Je to ostuda, ale za posledních nekolik mesícu jsem tady nepublikoval ani jeden príspevek. A to ne, že by nebylo o cem psát. Spíš naopak, pro všechno to cestování, zarizování a setkávání se s lidmi mi na blog nezbyl cas.

Ale ted se (už opravdu) všechno zmení. Zatímco drív znamenalo uverejnení príspevku nepríjemnou práci na celý den, dnes je to díky jednomu užitecnému prográmku (BlogJet) záležitostí peti minut. Takže od ted: i když nebudu vedet, kde mi hlava stojí, mužu to tady zverejnit.

Stojím pred otázkou, co s temi skoro peti mesíci, kdy jsem nic nenapsal. Možná pár zásadních momentu pokryji v následujícím príspevku, ale chtel bych se spíš zamerit na to, co se deje ted. Nebo alespon co se stalo v blízké minulosti. (Ted sedím u pocítace a jedním okem sleduju olympijské hokejové finále mezi Švédskem a Finskem se vzrušeným komentárem v japonštine.)

Míša opálená a spokojená na lodi z ostrova Samui zpìt na asijskou pevninu.No nic, budu koncit. Kdyby to náhodou nekoho zajímalo, moje setkání s Míšou v Thajsku probehlo na jednicku s hvezdickou. Prikládám obrazovou dokumentaci.